Poradna v komentářích

Prsten na prostředníčku

Náleží Akáše – tedy prostoru jako takovému a představuje rozměr, který přesahuje pozemskou existenci. Prstem na prostředníčku žena dává najevo, že se chce nechat vést životem svou duší, chce naslouchat své intuici a nepodléhat negativním pocitům a emocím.

Jde o prst ve znamení Saturnu a znamená v podstatě rovnováhu. Nošením prstenu na prostředníku vyjadřujete, že si v pracovním i osobním životě užíváte naprostého jing a jangu = nebo rovnováhy. Znamená to, že vše je u vás vyváženo 50/50% a tak by to mělo být.

Nošení prstene na prostředníku ale není jen tak. Prstýnek totiž často lidem zabraňuje ve volném pohybu okolních prstů a je tedy nutné volit menší, bez velkých drahých kamenů nebo kamenů, které by mohly sousední prsty odírat. 

Jak nosit prsten na prostředníčku

Prstenem – a nebavíme se teď o svatebním – na prostředníčku žena dává najevo, že se chce nechat vést životem svou duší, chce naslouchat své intuici a nepodléhat negativním pocitům a emocím.

Lidé, kteří mají v oblibě nošení prstenů na prostředníčku, mají v oblibě i sebe samé. Do jaké míry je ta obliba „velká“ pak určuje velikost nebo honosnost daného prstene.

Jak to vidí chlap?

Ti pozornější to určitě ví. Ať už vidí prsten na prsteníčku nebo na prostředníčku levé ruky, jeho šance na seznámení jsou mizivé. Nestává se často, aby žena nosila prsteny na těchto prstech, podotýkám, levé ruky, bez toho, aniž by byla zasnoubená nebo vdaná. Ženy jsou si vědomi toho, které prsty mají jaký význam, proto pokud jsou nezadané, volí jiné prsty než ty dva, které jsme zmínili.

Pravá ruka - prostředníček
Prsten na prostředníčku pravé ruky

Líbí? Sdílejte a budeme psát dál

Prstýnková poradna:

  1. Dotaz · 22 února

    dobry den, nejvic by se mi libilo noseni prstenu na prostredniku. Je to mozne? Nejsem zasnoubeny ani to nechci z zadneho duvodu proste se mi to na prostredniku libi. Diky za odpoved. K.

    • Jakub · 22 února

      Dobrý večer! Určitě, není potřeba za tím vyhledávat žádné významy. Nošení prstene u mužů na prostředníčku neznamená zásnuby, jako tomu může být u žen, tady to má spíše jen estetický charakter. Je to obdobén, jako nošení prstenu na palci, což je u mužů rovněž oblíbené. Více se můžete dočíst tady

  2. Pingback: Kde nosit prsteny a na které ruce? A zá-snubní prstýnky?